AUTOMATION ENGINEER

  • Obor: Strojírenství, Automatizace, Automotive
  • Lokalita: Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj

Pro americkou výrobní automotive společnost hledáme na novou pozici profesionála se znalostmi a zkušenostmi v oblasti programování a automatizace výrobních linek

Pracovní náplň:

  • Zajištění plynulého chodu všech svěřených strojů (linek GDI, Vision, Balící linka, pračka atd.)
  • Podpora při montáži nové GDI linky společně s dodavatelem
  • Samostatné provádění diagnostiky, vytypovávání dílů, provádění kvalifikovaných oprav
  • Definování optimálního množství náhradních dílů
  • Definování pravidelných běžných, preventivních a prediktivních kontrol/oprav  (za pomoci interních a externích zdrojů)
  • Projektové vedení přestaveb strojů a úprav automatizace
  • Programování a servisní obsluha robotů ABB, PLC za účelem optimalizace stávajících programů a nových projektů
  • Školení seřizovačů a údržby – seřizování robotů laserového svařování, PLC
  • Kontakt s dodavateli zařízení (komunikace v angličtině/němčině)
  • Kontinuální zlepšování efektivity svěřených strojů
  • Optimalizace procesů – trajektorie, laserové svařování, zalisování, kontrola
  • Spolupráce při technickém zadání pro nové technologie

Požadavky:

  • Angličtina B2 podmínkou
  • Vzdělání v oboru průmyslového inženýrství (strojař, mechatronik, elektronik, elektromechanik) podmínkou
  • Praxe v oblasti implementace automatických linek, robotů podmínkou
  • Znalost robotů ABB, PLC včetně programování na pokročilé úrovni podmínkou
  • Znalost laserového svařování výhodou
  • Vyhláška 50 výhodou
  • Znalost CAD / CAM výhodou

Nabízíme:

  • Prestižní a stabilní mezinárodní společnosti s projektově orientovanou výrobou
  • Možnost dalšího rozvoje, vzdělávání, zaškolení v zahraničí
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Dovolenou nad rámec zákoníku práce
  • Příspěvek na dojíždění
  • Dotované závodní stravování (v příjemném prostředí kantýny)