CONTINUOUS iMPROVEMENT EXPERT

  • Obor: Výroba a technika, Automatizace, Continuous Improvement, Lean, Strojírenství
  • Lokalita: Kraj Vysočina

Pro nadnárodní automotive společnost hledáme pro rozjezd nové výroby a provozu zkušené uchazeče se zkušenostmi v lean managementu.

Náplň práce:

zabezpečování neustálého zlepšování výrobních a podpůrných procesů metodikou štíhlé výroby
zavádění metod štíhlé výroby se specifickým zaměřením na TPM, QCPC
koordinace projektů, jejichž úkolem je optimalizace výrobních a podpůrných procesů
měření efektivity pomocí vybraných ukazatelů, návrhy úspor a optimalizačních projektů
koordinace projektů KAIZEN
Vedení projektů Lean, Six Sigma
zabezpečování školení pracovníků v oblasti neustálého zlepšování
spolupráce s Lean specialisty v rámci koncernu

Požadujeme:

SŠ/VŠ vzdělání technického směru
praxe min. 2 roky na obdobné pozici v automobilovém průmyslu
znalost anglického jazyka na výborné úrovni
znalost metodik štíhlé výroby Lean, Kaizen, SixSigma, 5S
zkušenosti se zaváděním nástrojů TPM, QCPC
úroveň znalosti nástrojů na úrovni Black Belt
komunikační schopnosti
časová a pracovní flexibilita
výborné organizační schopnosti a vedení dokumentace

Nabízíme:

Manažerskou pozici se zajímavou a týmově orientovanou práci v dynamické zahraniční společnosti