INTERNÍ LOGISTIK A PLÁNOVAČ VÝROBY

  • Obor: Výroba a technika, Administrativa a zákaznické služby, Automotive, Plastová výroba, Strojírenství
  • Lokalita: Jihomoravský kraj

Pro německou výrobní automotive společnost hledáme aktivního, zodpovědného a systematického plánovače/plánovačku s chutí podílet se na budování systému a hladkého chodu výroby

Požadavky:

  • SŠ / VŠ vzdělání
  • Výborná znalost MS Office
  • Předchozí zkušenost s plánováním výroby nebo práce ve výrobní společnosti výhodou
  • NJ – aktivní znalost výhodou (komunikace a formuláře v německém jazyce)
  • Znalost programu SAP výhodou
  • Analytické myšlení, komunikativnost, flexibilita, pečlivost, spolehlivost, samostatnost
  • Odolnost vůči stresu
  • Časová flexibilita

Náplň práce:

  • Řízení průběhu výrobních zakázek, včetně zajišťování plynulosti a rovnoměrnosti výroby
  • Tvorba výrobních plánů na základě zákaznických odvolávek = denní plánování
  • Kontrola výroby a hlášení vyrobených kusů
  • Analýzy požadavků zákazníka z pohledu kapaci
  • Příprava dlouhodobých plánů a výhledů s ohledem na kapacity
  • Denní komunikace s výrobou (mistry jednotlivých linek)
  • Denní práce se systémem SAP (kontrola a údržba plánovacích dat)
  • Optimalizace skladových zásob

Nabízíme:

  • Zázemí dlouhodobě stabilní nadnárodní společnosti
  • Zajímavou práci v dynamickém prostředí automobilového průmyslu
  • Neustálý rozvoj a vzdělávání (jazykové kurzy, školení v ČR i v zahraničí)
  • Nástupní plat 28.000Kč – 32.000Kč (dle rozsahu zkušeností)
  • 13. plat dle hospodářských výsledků
  • Nadstandardní zaměstnanecké benefity
  • Nástup dohodou

Místo výkonu práce okres Vyškov:)