INŽENÝR TESTOVACÍCH PROCESŮ VE VÝROBĚ

  • Obor: Výroba a technika, Automotive, Elektrotechnika, Strojírenství
  • Lokalita: Jihomoravský kraj, Brno

Máte zkušenosti v oblasti návrhu testovacích procesů a mezioperační kontroly ve výrobě? Chcete být u výroby Hi-Tech produktů mířících z Brna do celého světa? Do týmu engineeringu hledáme nového kolegu na pozici inženýra testovacích procesů v provozu montáže finálního produktu.

Náplň práce:

  • Vaším úkolem bude navrhnout optimální metody a postupy mezioperačního testování v průběhu montáže finálního produktu za účelem ověření funkčnosti a požadovaných parametrů a finální testování hotového produktu před jeho uvolněním k expedici zákazníkovi.
  • K vaší práci bude patřit příprava nejen postupů, ale i zajištění testovacích zařízení a jejich příprava pro testování různých variant vyráběných zařízení, vyhotovení instrukcí pro pracovníky ve výrobě a jejich proškolení.
  • Budete se podílet na zavádění nových produktů, optimalizaci a zlepšování výrobních procesů na základě výstupů testování.

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání technického směru (elektro, příp. strojní)
  • Zkušenost s testováním přímo ve výrobě, návrhy testovacích postupů, mezioperační kontrolou
  • Znalost principů štíhlé výroby, montážních procesů či programování výhodou
  • Dobrou znalost AJ příp. NJ pro komunikaci s centrálou v zahraničí
  • Samostatnost, iniciativa, týmový duch.

Nabízíme:

  • Zajímavou a stabilní práci v úspěšné nadnárodní společnosti
  • Možnost dalšího vzdělávání (jazykové i odborné kurzy)
  • Výborné platové ohodnocení, 13. plat
  • Další zaměstnanecké benefity (stravenky, 5 týdnů dovolené, zvýhodněné tarify na telefon apod.)

Poskytnutím svých osobních údajů uvedených v zaslaných materiálech společnosti SKY SELECT INT., s.r.o. dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v personální databázi na dobu do odvolání Vašeho souhlasu za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu u klientů spol. SKY SELECT INT. s.r.o., současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaných materiálech jsou pravdivé a úplné.