ELEKTROKONSTRUKTÉR ZPRACOVÁNÍ ZAKÁZEK

  • Obor: Výroba a technika, Elektrotechnika, Strojírenství
  • Lokalita: Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj

Hledáme elektrokonstruktéry se znalostí němčiny nebo angličtiny a nabízíme možnost rozvinout nebo získat zkušenosti ve výrobní mezinárodní společnosti. Vhodné i pro absolventy.

Náplň práce:

  • technické zpracování zakázek a příprava výrobní dokumentace z pohledu elektrické části elektromotoru
  • optimalizace elektrické části elektromotoru dle požadavků zákazníka
  • práce na zákaznických projektech případně jejich vedení
  • poskytování technické podpory ostatním oddělením
  • příprava a provádění změn v konstrukční dokumentaci

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektro/silnoproud
  • znalost AJ nebo NJ na úrovni B1
  • znalost práce v SAP výhodou
  • spolehlivost, samostatnost, schopnost týmové práce
  • dobré komunikační schopnosti
  • orientaci na výsledek

Nabízíme:

  • místo výkonu práce Mohelnice
  • možnost uplatnění v perspektivním oboru
  • osobní rozvojové programy (expertní a manažerské)
  • flexibilní pracovní dobu a možnost home office
  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění až 600,-Kč měsíčně
  • závodní jídelna v areálu firmy, příspěvek na stravování
  • akciový program pro zaměstnance
  • dobrovolnický den, společenské a kulturní akce
  • 5 týdnů dovolené