KONSTRUKTÉR

  • Obor: Výroba a technika, Automatizace, Strojírenství
  • Lokalita: Olomoucký kraj

Pro výrobní nadnárodní společnost s německou firemní kulturou pro nové projekty hledáme samostatné, kreativní a pečlivé strojaře – konstruktéry

Pracovní náplň:

  • Podle zadání vypracovává konstrukční dokumentaci určených výrobků
  • Aktualizace technické dokumentace
  • Spolupráce s technickou přípravou výroby, zákazníkem při tvorbě technické dokumentace
  • Tvorba a zpracování výkresové dokumentace v Autocadu a Inventoru
  • Příprava podkladů k cenovým kalkulacím a vlastní cenové kalkulace
  • Podílí se na vývoji nových produktů a modifikaci stávajících produktů
  • Komunikace se zákazníky v tech. záležitostech
  • Poptávky na vybrané dodavatele

Požadujeme:

Nutné kvalifikační a odborné

  • VŠ, SŠ vzdělání strojírenské
  • Práce na PC (MS Office)
  • Výborná orientace v technické dokumentaci
  • Znalost Autocad, Inventor
  • Angličtina nebo němčina
  • ŘP

Nabízíme:

  • Mezinárodní a stabilní pracovní prostředí
  • Moderní pracoviště v dobrém týmu
  • 5 týdnů dovolené
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • 13. plat
  • Možnost čerpání firemních benefitů (firemní školka, závodní stravování, příspěvek na dojíždění, zvýhodněný tarif T-Mobile)
  • Možnost jazykových kurzů
  • Motivující finanční hodnocení
  • Možnost zaučení v zahraničí a další vzdělávání