Manager strategického nákupu a logistiky

  • Obor: Top management, Doprava a logistika, Obchod a nákup, Strojírenství
  • Lokalita: Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj

Pro nadnárodní výrobní společnost hledáme zkušeného manažera k řízení oddělení interní logistiky a strategického nákupu pro výrobu velkých technologických zařízení.

Náplň práce:

– vedení útvarů interní logistiky
– strategické řízení nákupních plánů ve střednědobém a dlouhodobém horizontu
– sledování plnění plánů a řešení vzniklých problémů
– zavádění metodologie a procesů
– analytické zpracování dat
– účast na výrobních poradách, spolupráce napříč společností

Požadujeme:

– prokazatelné zkušenosti z oblasti strategického nákupu pro kusovou výrobu strojů a zařízení na míru zákazníkům
– zkušenosti se správou interní logistiky
– praxe na manažerské pozici, leadership
– zkušenost s tvorbou strategií
– pokročilá znalost AJ nebo NJ
– znalost ERP systému, MS Office
– schopnost analyticky myslet a řešit problémy
– asertivita
– ŘP sk. B

Nabízíme Vám velice samostatnou a zodpovědnou pracovní příležitost
– pružné rozvržení pracovní doby
– 5 týdnů dovolené
– dopravné
– penzijní připojištění
– příspěvek na volnočasové aktivity