MANAŽERSKÝ PROGRAM TRAINEE

  • Obor: Trainee, Marketing a PR, Obchod a nákup, Stavebnictví
  • Lokalita: Zlínský kraj, Brno, Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Trnavský kraj, Ústecký kraj, Zahraničí

Jste čerstvý absolvent nebo máte krátce po vysoké škole? Milujete techniku? Máte touhu se stát manažerem, nasbírat zkušenosti, vzdělávat se, cestovat, využívat světové jazyky? Chcete být v úzkém  kontaktu s Top managementem, učit se od těch nejlepších?

Máme pro Vás  naprosto neodolatelnou příležitost u zaměstnavatele, od kterého nikdo nechce nikdy odejít. Zní to jako pohádka, ale realita je pravdou a vy jste našli Váš dream job.

Ozvěte se nám a my Vám prozradíme více.

 

Zaujalo Vás toto pracovní místo? Napište nám!

Nahraje svůj životopis a další odpovídající soubor (např. průvodní dopis).
Max. velikost souboru 128 MB.
Při stisknutí klávesy Ctrl můžete vybrat více souborů.
Odesláním formuláře souhlasíte v souladu se zněním Zákona o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. s použitím osobních údajů obsažených ve formuláři a přiloženém životopise společnosti SKY SELECT INT., s.r.o., IČ 262 37 466, se sídlem Na Poříčí 10, 110 00 Praha 1 pro účely interního zpracování. Dále souhlasím s poskytnutím mých údajů třetím stranám, které o ně projeví zájem z důvodu možnosti budoucího zaměstnání mé osoby. Souhlasím, aby mé údaje byly interně zpracovávány po dobu nezbytně dlouhou k navázání nového pracovního poměru a aby i poté byly mé údaje v rozsahu nezbytně nutném uchovány v archivu společnosti SKY SELECT INT., s.r.o.

Vážený uživateli, tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací o cookies