MECHANICAL DESIGNER

  • Obor: Výroba a technika, Automotive, Strojírenství
  • Lokalita: Olomoucký kraj

Pro automotive výrobní a nadnárodní společnost hledáme seniorního konstruktéra do vývojového týmu.

Požadujeme:

• VŠ / SŠ vzdělání strojírenského směru s praxí v oboru min. 2 roky
• AJ s úrovní min. B1 (středně pokročilý)
• Praxe v automotive výhodou
• Znalost 3D grafického konstrukčního systému (SolidWorks výhodou)
• Znalost SAP výhodou
• Osobní iniciativu, časovou flexibilitu, systematický a kreativní přístup
• Týmový hráč

Nabízíme:

  • Pružná pracovní doba
  • 13. plat
  • Cílové a výkonnostní odměny
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu

Náplň práce:

  •    Příprava konstrukčních návrhů – konceptů celkových sestav testovacího řešení pro vývoj v automobilovém průmyslu
    • Tvorba konceptů a další vývoj týkající se technických řešení
    • Příprava výkresů v programu CAD a SAP
    • Převzetí a technické vedení projektu
    • Spolupráce na vývoji nových produktů
    • Práce v mezinárodním týmu