MZDOVÁ ÚČETNÍ PRO ZAHRANIČNÍ PROJEKTY

  • Obor: Strojírenství, Administrativa a zákaznické služby, Finance, HR, Personalistika a HR
  • Lokalita: Jihomoravský kraj

Pro výrobní a distribuční společnost, která velmi úzce spolupracuje se zahraničím hledáme spolehlivého a zkušeného mzdového účetní pro zajištění mzdové agendy u pracovníků působící v zemích EU

Náplň práce:

  • Připravuje a koordinuje mzdové podklady pracovníků vysílaných do zahraničí
  • Identifikuje daňové souvislosti ve vztahu k zahraničí a spolupracuje na jejich řešení s daňovými poradci
  • Koordinuje mzdovou agendu pracovníků vysílaných do zahraničí
  • Podílí se na reportingu zahraničních projektu
  • Dohlíží ve spolupráci s poradci na dodržování pracovněprávních norem EU (např. minimální mzdy)

Požadujeme:

  • Znalost mzdové problematiky, zkušenosti se zpracováním mezd
  • Praktická orientace v oblasti zamezení dvojího zdanění, rámcová znalost principu mezinárodního sociálního pojištění
  • Orientační znalost problematiky minimálních mezd v prostoru EU
  • Zkušenosti s vysíláním zaměstnanců do zahraničí
  • Znalost anglického jazyka
  • Chuť učit se novým věcem

Nabízíme:

  • Zajímavou, perspektivní práci
  • Možnost seberealizace a profesního růstu
  • Zazemí a stabilitu silné skupiny společností
  • Nadprůměrné a motivační mzdové ohodnocení
  • Nadstandardní systém zaměstnaneckých benefitů