OBCHODNÍ MANAŽER

  • Obor: Výroba a technika, Automatizace, Elektrotechnika, Obchod a nákup
  • Lokalita: Hlavní město Praha

Hledáme Obchodního manažera pro vedení Oddělení pohonů

Co bude Vaším úkolem?

Převezmete tým programátorů a projektantů, za který budete zodpovědní, budete podřízené řídit a rozvíjet. Budete ale také vést obchodní zakázky a jednání, podílet se na realizaci zajímavých projektů.

Určitě se nám ozvěte, pokud:

  • Máte VŠ v oblasti elektro nebo jiného technického zaměření
  • Víte co obnáší vedení menšího týmu
  • Hovoříte anglicky
  • Máte zkušenost s pohony, frekvenčními měniči a podobnými technickými produkty

Co na oplátku nabízíme?

  • Možnost pracovat ve firmě, která patří na špičku ve svém oboru v oblasti automatizace
  • Velmi zajímavé finanční ohodnocení
  • Super firemní benefity

Místo výkonu práce: Praha
Nástup: ihned/ dohodou

Zaujala Vás tato pozice? Pošlete nám prosím Vaše CV. Děkujeme!

Poskytnutím svých osobních údajů uvedených v zaslaných materiálech společnosti SKY SELECT INT., s.r.o. dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v personální databázi na dobu do odvolání Vašeho souhlasu za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu u klientů spol. SKY SELECT INT. s.r.o., současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaných materiálech jsou pravdivé a úplné.