Operational Excelence Leader

  • Obor: Top management, Continuous Improvement, Lean, Strojírenství
  • Lokalita: Olomoucký kraj

Pro mezinárodní automotive společnost, která je leaderem na trhu hledáme samostatného a zkušeného operational excelence, kde v jeho zodpovědnosti bude:

Náplň práce:

 řízení a realizace projektů s cílem zvýšit efektivitu výroby
 zodpovědnost za change management – nastavení nové organizační
struktury i dlouhodobé výrobní strategie
 posilování aktivit a metod lean managementu ve výrobě
 přispívání ke strategickému vylepšování procesů
 účast na vedení společnosti, podíl na strategickém rozhodování
 organizování workshopů a školení zaměřené na neustálé zlepšování
procesů napříč celou společností
 komunikace se všemi útvary společnosti

Požadujeme:

 VŠ/ SŠ vzdělání technického směru. Ideálně obor průmyslové inženýrství
 ideálně znalost lean metodik a praktická zkušenost s jejich uplatňováním
 zkušenosti z oblasti řízení projektů
 zkušenosti s nástroji Sig Sigma
 zkušenosti v oblasti kusové výroby výhodou
 pokročilá znalost AJ
 ŘP sk. B
 výborné prezentační schopnosti
 organizační schopnosti, pečlivost, aktivní a inovativní přístup k řešení
úkolů

Nabízíme:

 perspektivní a kreativní uplatnění v globálním prostředí strojírenské
společnosti
 samostatnou a kompetentní pracovní náplň
 zázemí a stabilitu
 nadstandartní ohodnocení
 zajímavou práci ve stabilní zahraniční firmě
 5 týdnů dovolené
 13. plat
 balíček firemních benefitů (firemní školka, závodní stravování, příspěvek na
dojíždění)
 možnost jazykových kurzů