PROCESNÍ INŽENÝR – ROBOTIKA

  • Obor: Výroba a technika, Automatizace, Automotive, Strojírenství
  • Lokalita: Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj

Pro nadnárodní výrobní společnost v oblasti automotive, která klade velký důraz na robotizaci a automatizaci výroby, hledáme do týmu samostatného a projektově orientovaného člověka

Náplň práce:

• koordinace investičních projektů, jejich evidence a analýzy
• tvorba technologických postupů v procesu výroby ložisek, tj. soustružení, broušení a dokončovací operace
• návrh a implementace automatizace se zaměřením na použití robotů ve stávajících nebo nových pracovištích
• programování robotů
• navrhování a zavádění zlepšení technologií s cílem zvýšení produktivity
• zavádění nových technologií do výroby
• spolupráce s útvarem kvality v oblasti zlepšování parametrů výrobků
• provádění validace procesů pro nové výrobky
• navrhování nových technologií v oblasti obrábění/montáže/manipulace
• schopnost aplikovat inovace do používaných procesů

Požadujeme:

• VŠ technického/ekonomického směru se zaměřením na robotiku (výhodou)
• praxe na obdobné pozici
• pokročilá znalost AJ
• prezentační dovednosti
• schopnost vést projekty a koordinovat projektový tým
• schopnost samostatně koordinovat projektové činnosti, jak uvnitř závodu, tak směrem k zapojeným institucím

Nabízíme Vám:

• zázemí prestižní a stabilní společnosti
• možnost kariérního růstu
• benefitní a bonusový systém
• možnost odborného školení

Nahraje svůj životopis a další odpovídající soubor (např. průvodní dopis).
Max. velikost souboru 128 MB.
Při stisknutí klávesy Ctrl můžete vybrat více souborů.
Odesláním formuláře souhlasíte v souladu se zněním Zákona o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. s použitím osobních údajů obsažených ve formuláři a přiloženém životopise společnosti SKY SELECT INT., s.r.o., IČ 262 37 466, se sídlem Na Poříčí 10, 110 00 Praha 1 pro účely interního zpracování. Dále souhlasím s poskytnutím mých údajů třetím stranám, které o ně projeví zájem z důvodu možnosti budoucího zaměstnání mé osoby. Souhlasím, aby mé údaje byly interně zpracovávány po dobu nezbytně dlouhou k navázání nového pracovního poměru a aby i poté byly mé údaje v rozsahu nezbytně nutném uchovány v archivu společnosti SKY SELECT INT., s.r.o.