PROCESNÍ INŽENÝR

  • Obor: Výroba a technika, Automotive, Strojírenství
  • Lokalita: Moravskoslezský kraj, Jihomoravský kraj

Hledáme schopného a zkušeného procesního inženýra se zkušeností z výrobní společnosti, automotive prostředí výhodou. Máme co nabídnout.

Náplň práce:

  • analyzování procesu a technologie ve výrobě, návrhy aktualizací technologických postupů, návrhy pro zkrácení časů cyklu výrobků a další optimalizace procesu a technologií z pohledu OEE
  • analyzování lisovacích procesů a montážních procesů a jejich standardizace, spolupráce v LEAN workshopech
  • zodpovídání za rychlé a úspěšné řešení reklamací v rámci technologických a procesních úprav
  • tvorba a editace procesních map, technologických postupů, pracovních postupů, autonomní údržby, PFMEA a další výrobní dokumentace
  • provádění změn v konstrukční dokumentaci

Speciálně můžeme nabídnout:

  • kontakt s nejnovějšími technologiemi a inovacemi
  • zajímavé projekty a spolupráci se špičkovými odborníky
  • přátelský kolektiv s nadšením
  • každodenní využití cizích jazyků
  • samostatnou práci a prostor pro realizaci

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání v technickém oboru
  • zkušenost z výrobních procesů, ideálně lisování kovů
  • znalost AJ nebo NJ na úrovni B1-B2
  • znalost práce v SAP výhodou
  • schopnost čtení výkresové dokumentace
  • spolehlivost, samostatnost, schopnost týmové práce
  • dobré komunikační schopnosti
  • orientaci na výsledek

Nabízíme:

  • možnost uplatnění v perspektivním oboru
  • osobní rozvojové programy (expertní a manažerské)
  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • závodní jídelna v areálu firmy, příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené