PROJEKTOVÝ MANAŽER- TPV

  • Obor: Výroba a technika, Automatizace, Strojírenství
  • Lokalita: Olomoucký kraj, Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina

Pro výrobní strojírenskou společnost se zakázkami pro německé zákazníky hledáme zodpovědného, energického a akčního kolegu.

Náplň práce:

  • Vedení nových projektů a zakázek
  • Procesní vedení projektů
  • Nastavení flow chartu, komunikace s kolegy z vývoje, technologie a obchodu
  • KAM-  komunikace s německými zákazniky ohledně vzorkování, nastavení tech.dokumentace, vyrobitelnosti – technických požadavcích
  • Řízení vzorkování, výroby nulté série
  • Schvalovací proces se zákazníkem
  • Předání a kontrola přechodu na sériovou výrobu

Požadavky na hledaného uchazeče:

  • Min. SŠ strojního zaměření
  • Znalost německého jazyka na komunikativní úrovni, angličtina také možná
  • Zkušenost s projektovým vedením, případně nastavováním nových projektů
  • Ambiciózní a aktivní osobnost, chuť věci měnit, aktivně se podílet na změnách

Nabízíme:

  • Konstruktivní přístup – prostředí, které není svázáno korporátními pravidly a organizací
  • Kolegialitu – týmový duch
  • Plnění daných slibů a dohod
  • Organizační zařazení přímo pod technického ředitele
  • Možnost kariérního růstu – manažerské příležitosti
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Jazykové kurzy