REFERENT LOGISTIKY A PLÁNOVÁNÍ VÝROBY

  • Obor: Výroba a technika, Automotive, Doprava a logistika, Strojírenství
  • Lokalita: Jihomoravský kraj

Pro automotive německou výrobní společnost  v oblasti vstřikování plastů hledáme do týmu logistiky schopného spolupracovníka se zkušeností s plánováním výroby.

Náplň práce

  • Účast na výrobních poradách a podíl na prioritách výroby
  • Vystavování plánovací tabulky
  • Vystavování plánovací tabulky pro lisovnu, včetně termínů dokončení
  • Koordinace a řízení plánování výroby ve spolupráci s vedoucím výroby a směnnovými mistry
  • Řízení a plánování výroby vzorků a projektových dílů ve spolupráci s projektovým oddělením
  • Spolupodílení se na plnění zakázek termínově a množstevně
  • Připrava podkladů pro reporty, analýzy a statistiky pro vedoucího logistiky

Požadujeme:

  • Minimálně středoškolské vzdělání technického zaměření
  • Komunikativní znalost německého jazyka
  • Schopnost práce na PC, znalost excelu
  • Praxe na obdobné pozici
  • Komunikativnost, důslednost, organizovanost

Nabízíme

  • Zázemí dlouhodobě stabilní nadnárodní společnosti
  • Zajímavou práci v dynamickém prostředí automobilového průmyslu
  • 13. plat dle hospodářských výsledků
  • Nadstandardní zaměstnanecké benefity
  • Nástup možný ihned

Poskytnutím svých osobních údajů uvedených v zaslaných materiálech společnosti SKY SELECT INT., s.r.o. dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v personální databázi na dobu do odvolání Vašeho souhlasu za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu u klientů spol. SKY SELECT INT. s.r.o., současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaných materiálech jsou pravdivé a úplné.