SALES ENGINEER – nástroje pro třískové obrábění

  • Obor: Výroba a technika, Obchod a nákup, Strojírenství
  • Lokalita: Jihomoravský kraj

Pro předního světového výrobce řezných nástrojů hledáme zapáleného, iniciativního, obchodně orientovaného kolegu/kolegyni na pozici regionálního prodejce pro oblast jižní Moravy

Hledáme kandidáty, kteří rozumí obrábění, obráběcím nástrojům a již mají zkušenost s jejich prodejem nebo by se do oblasti prodeje chtěli přesunout z jiné odborné pozice v oblasti třískového obrábění.

Náplň práce:

  • Prodej obráběcích nástrojů a příslušenství výrobním firmám ve svěřeném regionu
  • Péče o stávající portfolio klientů
  • Akvizice nových klientů
  • V rámci prodeje poskytování odborného poradenství ohledně nástrojů, jejich použití
  • Účast na veletrzích a odborných akcích pro klienty
  • Reporting výkonu, plánu aktivit
  • Spolupráce s marketingovým oddělením na přípravě akvizic, analýzách trhu

Požadujeme:

  • Vzdělání strojírenského zaměření
  • Znalosti z oblasti strojírenské technologie třískového obrábění kovů
  • Min. 3 roky praxe v oboru
  • Předchozí zkušenosti v prodeji, výhodou vlastní zkušenost ve výrobním podniku na pozici týkající se obrábění
  • Řidičský průkaz sk B
  • Zodpovědnost, pečlivost, samostatnost
  • Pracovitost (silná orientace na výsledek)
  • Časovou flexibilitu
  • Uživatelská znalost práce na PC
  • Znalost AJ výhodou

Nabízíme Vám:

  • Zajímavou a motivující práci v mladém kolektivu
  • Stabilní zaměstnání u silné mezinárodní společnosti
  • Nadstandardní platové ohodnocení
  • Možnost školení a osobního růstu