SENIOR INŽENÝR KVALITY

  • Obor: Strojírenství, Automotive, Kvalita, Plastová výroba
  • Lokalita: Moravskoslezský kraj

Pro americkou výrobní automotive společnost na rozjezd nových projektů hledáme samostatného a zkušeného inženýra kvality.

Náplň práce:

  • Součást týmu při rozjezdu nových projektů, podílí se na plánování projektů
  • Zodpovědný za procesy kvality a jejich rozvoj
  • Spravuje dokumentaci, reviews, reporty, kompletace PPAP
  • Zajišťuje komunikaci se zákazníky a jejich požadavky, případně změnový management

Ideálně požadujeme:

  • Vzdělávání v technickém oboru
  • Znalost statistických metod, nástrojů kvality ( SPC, FMEA, PPAP, APQP, MSA, PDP)
  • Zkušenost z automotive prostředí ISO/TS 16 949
  • Znalost anglického jazyka, druhý světový jazyk výhodou
  • Prezentační a vyjednávací schopnosti, schopnost systémové práce a řešení problémů

Nabízíme Vám:

  • Příležitost k rozvoji
  • Mezinárodní pracovní prostředí
  • Odborný a profesní rozvoj, kariérní růst
  • Balíček zaměstnaneckých benefitů
  • Místo práce: Ostrava- Hrabová