SERVISNÍ INŽENÝR MOTOROVÝCH A EMISNÍCH ZKUŠEBEN

  • Obor: Výroba a technika, Auto moto, Elektrotechnika, Strojírenství
  • Lokalita: Jihomoravský kraj, Brno

Pro našeho klienta, významnou globální společnost zabývající se vývojem spalovacích motorů, hledáme talentované absolventy i zkušené odborníky na pozici Servisní inženýr.

Náplň práce:

  • pravidelný servis a kalibrace zkušebních zařízení (zkušebny spalovacích motorů, válcové zkušebny, emisní zkušebny)
  • podpora zákazníků, cestování k zákazníkům zejména v České republice, ale i po Evropě
  • analýza požadavků zákazníka, provádění údržby, školení a oprav zařízení

Požadujeme:

  • VŠ nebo SŠ vzdělání elektrotechnického směru (automatizace, obecná elektrotechnika),
  • MS Office na pokročilé uživatelské úrovni
  • znalost HW a SW z oblasti výpočetní techniky
  • angličtina na komunikativní úrovni podmínkou
  • vyhláška 50/78 Sb. §6 – výhodou
  • zkušenosti s elektrickými pohony a elektronickými měřícími systémy – výhodou
  • zkušenosti v automobilovém průmyslu výhodou
  • samostatnost, spolehlivost, ochota cestovat
  • řidičský průkaz sk.B

Nabízíme:

  • vysoce kvalifikovanou práci v mezinárodní společnosti
  • dobré mzdové ohodnocení
  • zaměstnanecké benefity (dopravné, 5 týdnů dovolené, příspěvek na volnočasové aktivity)
  • kapesné při cestě do zahraničí