TECHNOLOG VSTŘIKOVÁNÍ PLASTŮ

  • Obor: Výroba a technika, Automotive, Strojírenství
  • Lokalita: Jihomoravský kraj

Hledáme pro automotive německou výrobní společnost se sídlem na vyškovsku zkušeného technologa se znalostí problematiky forem

Požadavky:

  • znalost problematiky forem
  • znalosti technologie vstřikování, zpracování plastu
  • NJ, nebo AJ
  • znalost práce na PC – MS Office
  • zkušenost se vstřikolisy (Arburg), manipulátory Wittmann,
  • znalost šestiosých manipulátorů – výhodou
  • analytické myšlení, komunikativnost, pečlivost, spolehlivost, samostatnost
  • odolnost vůči stresu
  • časová flexibilita
  • řidičský průkaz sk. B

 Náplň práce:

  • vzorování nových forem
  • vytváření vstřikovacích protokolů
  • účast na nových projektech, analýzy rizik
  • odpovědnost za náběh nových projektů
  • řešení interních reklamací, hledání kořenových příčin
  • programování manipulátorů a automatizací
  • ranní směna

 Nabízíme:

  • zázemí dlouhodobě stabilní nadnárodní společnosti
  • zajímavou práci v dynamickém prostředí automobilového průmyslu
  • nástupní plat od 45 000 Kč
  • plat dle hospodářských výsledků
  • nadstandardní zaměstnanecké benefity
  • nástup možný ihned