Vedoucí technologie

  • Obor: Výroba a technika, Automotive, Strojírenství
  • Lokalita: Kraj Vysočina

Pro strojírenskou výrobní společnost hledáme zapáleného vedoucího technologie, který se nebojí dělat změny a hledat lean možnosti v provozu technologie.

Náplň práce:

  • Řídí centralizovaný útvar výrobní technologie
  • Organizuje technologické přípravy strojírenské výroby
  • Navrhuje uspořádání strojů a přípravků, tok materiálu, návaznost pracovišť
  • Spolupracuje při tvorbě a naplňování výrobní strategie a finančního rozpočtu
  • Navrhuje technické prostředky a jejich počet, druhy a typy strojů a strojního zařízení pro výrobu

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ strojní vzdělání, ideálně strojní technologie
  • Praxe na podobné pozici výhodou
  • Zkušenosti s výrobními technologiemi
  • Znalost anglického jazyka na mírně pokročilé úrovni
  • Zkušenosti s řízením pracovního kolektivu
  • Znalost technického kreslení, čtení dokumentace, zásad zpracování materiálů

Nabízíme:

možnost uzavření pracovní smlouvy na dobu neurčitou;

  • týdenní pracovní dobu 37,5 hodin;
  • pružnou pracovní dobu;
  • 5 týdnů dovolené;
  • možnost cestování do zahraničí v rámci práce na projektech;
  • práce s nejmodernějšími technologiemi v oboru;
  • plně hrazené jazykové vzdělávání;
  • propracovaný systém adaptace nových pracovníků;
  • dotované závodní stravování s možností výběru z více jídel;
  • práci v přátelském a erudovaném kolektivu;
  • individuální přístup při sladění profesního a osobního života;
  • zvýšený nárok na volno při osobních překážkách v práci;
  • slevy na zboží od obchodních partnerů v motivačním programu;
  • mimořádně vysoká možnost seberealizace a uplatnění odborných znalostí atd.