VEDOUCÍ VÝROBY- AUTOMOTIVE

  • Obor: Výroba a technika, Automotive, Strojírenství
  • Lokalita: Zlínský kraj, Jihomoravský kraj

Hledáme pro německou automotive společnost vyrábějící elektromechanické komponenty pro světové výrobce automobilů, zkušeného a aktivního vedoucího výroby.

Náplň práce:

• zodpovědnost za plnění výrobního plánu a za kvalitu výrobků
• sledování efektivity procesu výroby, evidence prostojů, zpracování denního reportingu
• zodpovědnost za dodržování zásad BOZP a PO na pracovišti
• školení nových operátorů
• periodická školení operátorů a jejich další rozvoj dle matic zastupitelnosti
• dodržování zásad štíhlé výroby, pořádku na pracovišti, 5S atd.

Požadujeme:

• SŠ/VŠ vzdělání technického směru, ideálně strojírenské
• aktivní znalost AJ nebo NJ podmínkou
• praxe z výrobní společnosti min. 5 let, automotive výhodou
• orientace v nástrojích štíhlé výroby (5S, Kaizen, SMED atd.) výhodou
• samostatné analytické myšlení při řešení technických úkolů / reklamací
• ŘP sk. B, aktivní řidič
• uživatelská znalost MS Office (Excel, Word)
• zkušenosti s vedením lidí (cca. 80 zaměstnanců)

Nabízíme Vám:

• motivující finanční ohodnocení
• 5 týdnů dovolené
• mobilní telefon
• pružná pracovní doba
• stravenky v hodnotě 80,- Kč/den