Obchodně – technický zástupce – stavební materiály

  • Obor: Stavebnictví, Obchod a nákup
  • Lokalita: Ústecký kraj, Liberecký kraj

Pro našeho významného klienta, úspěšnou a výrobně – obchodní společnost zabývající se výrobou a prodejem materiálů pro realizaci komplexních fasádních systémů (zateplení) hledáme kandidáty na pozice

OBCHODNĚ – TECHNICKÝ ZÁSTUPCE pro okresy Mladá Boleslav, Liberec, Česká Lípa, Jablonec, Cheb, Sokolov, Karlovy Vary, Chomutov, Ústí nad Labem, Louny

NÁPLŇ PRÁCE:
• Vedení obchodních jednání investory, stavebními firmami, projektanty, vybranými stavebninami
• Sestavování nabídek na dodávky materiálů pro konkrétní projekty realizované zákazníky – stavebními firmami
• Technické poradenství v oblasti zateplování fasád
• Vyhledávání nových vztahů a obchodních příležitostí
• Plánování a organizace vlastní obchodní činnosti

POŽADUJEME:
• SŠ/VŠ technického směru, stavební obor bude velkou výhodou
• Praxe v prodeji
• Znalost prostředí ve stavebnictví
• Obratnost v jednání s lidmi a spolehlivost
• Cílevědomost a pracovní nasazení, orientace na výsledky, flexibilitu
• Řidičský průkaz sk. B

NABÍZÍME:
• Perspektivu v prosperující firmě
• Samostatnou, náročnou a pestrou práci formou Home Office s denním cestováním
• Progresivní finanční ohodnocení závislé na výkonu
• Automobil, mobil, notebook
• Důkladné úvodní zaškolení

Máte-li o uvedenou pozici zájem, zašlete nám svůj strukturovaný profesní životopis