INŽENÝR VEDENÍ PROJEKTŮ

  • Obor: Výroba a technika, Strojírenství
  • Lokalita: Olomoucký kraj

Máte zkušenosti s projektovým řízením ve výrobní firmě a mluvíte anglicky? Chcete být součástí prosperující stále rostoucí mezinárodní firmy? Pak jste to vy, koho hledáme.

Náplň práce:

– budete součástí týmu oddělení řízení projektů velkých technologických zařízení

– budete kompletně řídit svěřené projekty od převzetí projektu až po předání zákazníkovi,

– zodpovídat za kvalitu, nákladovost, dodržení časového harmonogramu,

– spolupracovat s ostatními útvary společnosti,

– vést a spravovat projektovou dokumentaci

– pravidelně komunikovat se zahraničními partnery

Požadujeme:

– VŠ vzdělání technického směru, příp. SŠ a delší praxe

– zkušenost s vedením projektů ve výrobní společnosti

– orientace v technické dokumentaci

– komunikativní znalost AJ, znalost NJ výhodou

– velmi dobré organizační a komunikační schopnosti

Nabízíme:

– zajímavou práci v rozvíjející se nadnárodní firmě

– práci mezinárodních týmech

– 5 týdnů dovolené

– mobilní telefon a notebook i pro soukromé užití

– širokou škálu zaměstnaneckých benefitů

– možnost dalšího vzdělávání

– mobilní telefon a nobebook i pro soukromé použití