SERVISNÍ INŽENÝR – ELEKTRO

  • Obor: Strojírenství, Elektrotechnika
  • Lokalita: Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj

Pro našeho klienta, významnou společnost pohybující se na trhu  výrobců příslušenství pro oblast automobilového průmyslu, hledáme vhodné kandidáty

Náplň práce:
• zprovozňuje dodávané stroje ve výrobním závodě, podílí se na jejich finální montáži a testování řídícího systému
• cestuje za zákazníky po celém světě, kde „oživuje“, testuje a předává dodávaná zařízení
• analyzuje požadavky zákazníka, provádí údržby, školení a opravy dle specifikace zákazníka
• spolupracuje s oddělením vývoje a s ostatními servisními skupinami
• připravuje návrhy na technické postupy jednotlivých měření

Požadujeme:
• min. SŠ vzdělání elektrotechnického směru
• způsobilost dle vyhlášky 50/1978 Sb. § 5
• znalost čtení elektro dokumentace a technické dokumentace
• znalost angličtiny – minimálně úroveň B1
• ochota cestovat k zákazníkům do zahraničí
• zkušenost s elektrickými pohony a elektronickými řídícími systémy, znalost programování PLC výhodou
• samostatnost, spolehlivost a chuť se vzdělávat

Nabízíme:
• zázemí silné mezinárodní společnosti podnikající v oblasti automotiv
• přátelské pracovní prostředí
• motivující finanční ohodnocení
• systém zaměstnaneckých benefitů (penzijní připojištění, stravování, příspěvky na dopravu, sportovní aktivity, týden dovolené navíc)