VÝVOJOVÝ/PRODUKTOVÝ KONSTRUKTÉR

  • Obor: Výroba a technika, Auto moto, Strojírenství
  • Lokalita: Jihomoravský kraj

Pro automotive společnost v oblasti vstřikování plastů s mezinárodní účastí a prestižními projekty hledáme uchazeče

Náplň práce:
–           vedení týmu 1-6 zaměstnanců
–           vyvíjet technická řešení na základě zákaznických požadavků
–           zodpovědnost za realizaci změn na  produktu v sérii
–           inovace stávajících produktů
–           spolupráce s vývojovým oddělením v mateřském závodě
–           komunikace se zákazníky
–           koordinace vývojových testů
–           řízení změn ve výrobních nástrojích
–           podpora sériové výroby komponentů a spolupráce s ostatními odděleními při zlepšování kvality výrobků.

Požadujeme:
–           vzdělání VŠ/SŠ strojírenská
–           znalost práce s PC (Auto CAD SW,Catia)
–           předchozí zkušenost s prací v oddělení vývoje v oblasti automotive
–           organizační a komunikační schopnosti
–           NJ  – aktivní znalost (komunikace a formuláře v německém jazyce)
–           logické a analytické myšlení, spolehlivost, samostatnost
–           řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:
–           zázemí dlouhodobě stabilní nadnárodní společnosti
–           zajímavou práci v dynamickém prostředí automobilového průmyslu
–           neustálý rozvoj a vzdělávání (jazykové kurzy, školení v ČR i v zahraničí)
–           nástupní plat 50.000Kč – 60.000Kč (dle rozsahu zkušeností)
–           13. mzda dle hospodářských výsledků
–           nadstandardní zaměstnanecké benefity (závodní stravování, dny dovolené navíc, příspěvek na sportovní aktivity, příspěvek na dopravu)
–           nástup dohodou